Kontakty

ADRESA

Tanvaldská 263
463 11 Vratislavice nad Nisou - Liberec 30

ŘEDITELKA ŠKOLY

Hana Glembová
zajištění provozu a přihlášek
+420 722 343 304
glembovahana@seznam.cz

PROVOZOVATEL

Andrea Dubská

+420 608 208 203
rukuvruceliberec@seznam.cz

FUNGOVÁNÍ ŠKOLY

Po - pá: 8:00 - 12:30 hod.
Odpolední družina
Kapacita školy 20 dětí
Web: www.skolalexikon.cz

Náš tým

Průvodci školy Lexikon

předměty:
doteky umění & konceptuální gramotnost, fyzika & informatika & matematika

Ing. Richard Charvát, Ph.D.

Jsem čechokanaďan  žijící v Liberci od roku 2019. V Lexikonu učím druhým rokem angličtinu . Ve svých hodinách kombinuji typicky školní materiál (gramatiku a td.) s neformální konverzací, frázovými slovesy a td. .

RICHARD LAZAR


Ráda dětem předávám vědění o síle vlastních myšlenek, o jejich dopadu na život. Chci, aby žáci věděli ,že oni jsou páni svých životů, že oni tvoří tady a teď v přítomnosti a mají nad tím kontrolu. S dětmi probíráme různá témata od základní otázky: Kdo jsem já? přes vnímání energií, kolektivní myšlení. Jsem lektorka
smyslového vidění.

Hana Glembová

V hodinách českého jazyka a literatury se snažím motivovat děti ke čtení, rozvíjet čtenářskou gramotnost a tvůrčí psaní, které prohlubuje komunikační dovednosti a představivost. Děti pracují s různými druhy textů a učí se kriticky myslet, pracovat s chybou a sebehodnocením.

Mgr. Lucie Šrůtková

Mou cestou je poznání a s citem k dětské duši věřím v alternativní vzdělávání budoucnosti. Jsem absolventkou TDKM, což je celoživotní práce s energií (kvantování), která mě naplňuje a vede. 

Andrea Dubská

Jsem lektorka smyslového vidění, která má dar rozšířeného vědomí. Zajímám se o byliny, přírodní léčení a otužování. Vzít za své životy a svá rozhodnutí zodpovědnost, to je to, co bych ráda dětem předala. Jsem ve škole Lexikon družinářkou.

 LENKA HOLUBOVÁ

David a Andrea Dubští

Jsme hrdými patrony projektu Lexikon. Naším motem je ŘEKNI MI TO A JÁ TO ZAPOMENU, UKAŽ MI TO A JÁ SI TO SNAD ZAPAMATUJI, NECHEJ MNE TO UDĚLAT A JÁ SE TO NAUČÍM (LAO-C´).


Adresa:
Tanvaldská 263
463 11 Vratislavice nad Nisou - Liberec 30

NAPIŠTE NÁM

Adresa
  • Tanvaldská 263
  • 463 11 Vratislavice nad Nisou - Liberec 30
Kontakty
Vedení školy